top of page
Modern yapı

Hakkımızda Daha Fazlası

Ntech Enerji firması, sektörde dünya lideri Techem firmasının Türkiye'deki tek yetkili  satış, servis ve hizmet distribütörüdür. Ntech Enerji Hizmetleri firmamız 2006 yılından bu yana faaliyet gösteren Techem Türkiye firmasını 1 Şubat 2020 tarihinde devir almıştır. Ayrıca 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren cözüm ortağı oldugu Alarko ısı giderleri paylaşım hizmeti hisselerini devir alarak Ntech Enerji Hizmetleri çatısı altında hizmet vermeye devam etmektedir. 

Ntech Enerji aynı zamanda Alarko Carrier'a sektör lideri Alman Techem firmasının ürünlerini temin etmekte, ölçüm ve paylaştırma hizmetlerini vermektedir.

( Lütfen Techem ve Alarko isimlerini kullanan firmalara itibar etmeyiniz. )

Alman devi Techem;

  • 1979 yılında ilk su sayacını piyasaya süren firmadır.

  • Isı tüketiminde tespit ve gider paylaşımı hizmetini veren ilk firmadır.

  • Dünya çapında güncel kullanım sayısı 500 milyonu bulan “Isı Pay ölçer”i bulan firmadır.

  • 1996 yılında uzaktan okumalı su ve ısı sayaçları “Techem Telsiz Sistemi ” ni üreterek piyasaya çıkaran firmadır. Bu telsiz sistemi kalitesi ve kullanım şekliyle sektör ve tüketicilerin ilk tercihi haline gelmiştir.

  • Kuruluşundan itibaren çalışma prensibine verdiği değerle ve profesyonel yaklaşımıyla 2 yıl öncesine kadar 0,0001 oranında olan hata payını son 2 yılda SIFIR hata payı olarak belirlemeyi başarmıştır.VİZYONUMUZ

Sahip olduğumuz bilgi birikimiyle; çağın gelişen teknolojisine uyumlu ürünler yaratarak sektöre yön vermek, çözüm ortaklarımızın ihtiyaçlarına doğru ve kaliteli hizmeti sunmak temel hedefimizi oluşturmaktadır.


  • GÜVENLİK

NTECH Enerji; toplum içindeki tüm yaşam alanları için kapsamlı, kolay yönetilebilir ve entegre güvenlik çözümleri sunar.


  • ORTAKLIK

NTECH Enerji olarak iş ortaklarımızla projelerimizin tüm aşamalarında doğruluk ve dürüstlük ilkesiyle hareket etmek önceliğimizdir.


  • DEVAMLILIK

Kaliteyi koruyarak, her zaman yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımla, kalıcı ve sürekli çözüm üretmek devamlılık için ilk koşuldur.


  • KALİTE

Kalite öncelikle bilgi birikimi yani tecrübe sonra güncel teknolojiyi yakından takip etmeyi ve bu teknolojiyi doğru uygulayacak ekip ve alt yapıyı gerektirir.

NTECH Enerji kalitesini tüm bu yapı taşları üzerine kurmuştur. Sektöründe birçok ürünüyle ve hizmet anlayışıyla kendini kanıtlamıştır.

Hakkımızda: Biz Kimiz
bottom of page